Szczotki do odkurzaczy Clatronic


Korzystanie z odkurzacza wymaga zaopatrzenia się w dodatki zwane akcesoriami do odkurzaczy. Oprócz worków również bardzo ważne są sprawne i wielofunkcyjne szczotki do odkurzaczy. Clatronic jest marką, która stworzyła różnorodne modele szczotek dopasowane do różnych urządzeń. Dzięki temu są uniwersalne. Za co jeszcze szczotki do odkurzaczy Clatronic są cenione?

Szczotki do odkurzaczy – charakterystyka produktu

Szczotki do odkurzaczy są dodatkami, które powinno wprowadzać się na zakończenie rury od odkurzacza. Są one ostatnim punktem styku łączącym odkurzacz z podłogą. Zadaniem sprawnej szczotki do odkurzaczy Clatronic jest szybkie i efektywne zebranie kurzu, zanieczyszczeń, włosów i roztoczy, które znajdują się na zabrudzonej podłodze. Jednak w zależności od rodzaju podłogi można wybrać różnorodne szczotki. Jedne lepiej nadadzą się do powierzchni takich jak panele, inne do kafelków czy płytek, a jeszcze inne do popularnych dywanów.

Szczotki do odkurzaczy Clatronic posiadają specjalne powłoki antystatyczne. Dzięki temu po odkurzaniu podłoga nie jest naelektryzowana. Jest to bardzo ważne ze względu na fakt, że naelektryzowane powierzchnie bardzo chętnie przyciągają kurz, który w takiej formie trudno się usuwa. W przyszłości chodząc po podłodze coraz większa liczba kurzu osiada na jej powierzchni co jest po prostu mało praktyczne. Dlatego warto korzystać z antystatycznych szczotek. Dodatkowym atutem szczotek Clatronic jest bardzo dobre mocowanie. Dzięki temu szczotki nie wypadają w trakcie użytkowania jednocześnie gwarantując sprawne manewrowanie.

Szczotki do odkurzaczy Clatronic – uniwersalna wielkość

W przypadku kupowania takich produktów bardzo ważny jest dobór szczotki, która będzie pasować do własnego odkurzacza. Szczotki do odkurzaczy Clatronic posiadają uniwersalne wymiary, które bardzo łatwo dopasować do własnego odkurzacza. Na stronie producenta jest wyraźnie napisane do jakich wielkości systemów mocujących pasuje każda oferowana szczotka.